Termíny mat. zkoušek ve školním roce 2018/2019

J a r n í   o b d o b í     2019

 

Společná část maturitní zkoušky:

Didaktické testy:  2.5. - 3.5.2019
Písemná práce z jazyka českého:  10.4.2019
Písemná práce z anglického jazyka:  11.4.2019
Ústní maturitní zkouška:  20.5. - 23.5.2019

 

Profilová část maturitní zkoušky:

Písemná maturitní zkouška:   (SiV, ME)   29.4.2019
Ústní maturitní zkouška + obhajoba:   20.5. - 23.5.2019

 

Kalendáře maturitních zkoušek: Nová maturita

 

 

Harmonogram ústní maturitní zkoušky

Třída :    4.S - 2345M/01 - Dopravní  prostředky

 

p o n d ě l í      20. 5. 2019 

7.35  - 7.50   Slavnostní  zahájení ústní maturitní zkoušky

 

Obhajoba maturitní práce

                1.            Szotkowski Lukáš

                2.            Pawlica Michal

                3.            Świerczek Jakub

                4.            Didek Dominik

                              

ČJ           1.            Szotkowski Lukáš

                2.            Pawlica Michal

                3.            Świerczek Jakub

                4.            Didek Dominik

 

VL           1.            Szotkowski Lukáš

               2.            Pawlica Michal

               3.            Świerczek Jakub

               4.            Didek Dominik

 

AJ            1.            Szotkowski Lukáš

                2.            Pawlica Michal

                3.            Świerczek Jakub

                4.            Didek Dominik

Vyhodnocení      12.50  -  13.05

 

ú t e r ý      21. 5. 2019

Obhajoba maturitní práce

                 1.           Szotkowská Vendula

                 2.           Nogová Denisa

                 3.           Kowala Kamil

                 4.           Jochymek Dominik

                                             

ČJ           1.            Szotkowská Vendula

                2.            Nogová Denisa

                3.            Kowala Kamil

                4.            Jochymek Domik

 

 VL          1.            Szotkowská Vendula

                2.            Nogová Denisa

                3.            Kowala Kamil

                4.            Jochymek Dominik

                  

 

AJ           1.            Szotkowská Vendula

                2.            Nogová Denisa

                3.            Kowala Kamil

                4.            Jochymek Dominik

Vyhodnocení      12.50  -  13.05

 

s t ř e d a      22. 5. 2019

Obhajoba maturitní práce

                1.            Pyszková Kristýna

                2.            Przepiorová Anetta

                3.            Kajzar Patrik

                4.            Martynková Nikol

                              

ČJ           1.            Pyszková Kristýna

                2.            Przepiorová Aneta

                3.            Kajzar Patrik

                4.            Martynková Nikol

 

VL           1.            Pyszková Kristýna

                2.            Przepiorová Aneta

                3.            Kajzar Patrik

                4.            Martynková Nikol

 

AJ           1.            Pyszková Kristýn

                2.            Przepiorová Aneta

                3.            Kajzar Patrik

Vyhodnocení      12.25  -  12.40